Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemek 1593m2 Mirošovice u Říčan

Stavební pozemek 1593m2 Mirošovice u Říčan

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 1.593 m2 v Mirošovicích – malebné krajině Josefa Lady jen pár kilometrů od Prahy.
Video z okolí můžete zhlédnout na následujícím odkazu:
https://youtu.be/P4aVlFzQXMA

Pozemek je vhodný k výstavbě rodinného domu a velká rozloha zaručí dokonalé soukromí. Možnost zastavěné plochy je do 25 % výměry pozemku (max. 150 m2), výška objektu maximálně 7,5 metrů. Všechny inženýrské sítě jsou vedeny na hranici pozemku (voda, kanalizace), přípojka elektřiny je již vybudována. Na pozemku se také nachází studna. Pozemek je rovinatý, s malou dřevěnou chatou (není zapsána na KN). Pozemek je oplocen ze všech stran a k hranici pozemku vede zpevněná příjezdová komunikace.

V obci Mirošovice se nachází mateřská školka, škola, obecní úřad, restaurace, dětská hřiště, fotbalové hřiště, čerpací stanice a další potřebná vybavenost. Výborná je dostupnost do Prahy – autem po D1 (cca 15 minut), vlakem na Hlavní nádraží (40 minut, tarifní pásmo 2), nebo do Benešova – autem (10 minut), vlakem (20 minut). Ráda Vám k této nabídce poskytnu veškeré informace a zajistím prohlídku a jsme připraveni Vám pomoci i s financováním – schůzka zdarma.

Těším se na spolupráci.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Vladimír Ovčarič

 

Moje životní krédo je „každý by měl dělat to co ho naplňuje a baví“. Zároveň  by každý měl mít čas i na osobní život, rodinu nebo koníčky. Pokud děláte něco, co vás baví a naplňuje, zkrátka to dobře dělat budete.

Při své práci rád využívám moderní technologie, rád hledám nové způsoby komunikace i propagace. V poslední době poznamenané koronavirem jsme začali plně využívat videokonferencí pro komunikaci s kolegy i klienty, pro školení a předávání informací. V propagaci nemovitostí používáme veškeré dostupné metody jako jsou videoprohlídky, 3D scany, natáčení dronem, přípravu nemovitosti s využitím home stagingu a další.

Spolu s týmem našich zkušených a profesionálních makléřů jsme schopni zprostředkovat prodej, koupi, nebo pronájem i té Vaší nemovitosti!


Vladimír Ovčarič

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF