Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 3+1 Praha 10 Křenická

V exkluzivní zastoupení Vám zprostředkuji pronájem velmi pěkného světlého nezařízeného bytu o velikosti 3+1 v Praze 10 Strašnice

Popis nemovitosti

Pronájem bytu 3+1, 70m2

V exkluzivní zastoupení Vám zprostředkuji pronájem velmi pěkného světlého nezařízeného bytu o velikosti 3+1, v 2.patře panelového domu bez výtahu. Jednotka je členěna na vstupní halu, dvě světlé ložnice, prostorný obývací pokoj, který je propojen s kuchyní. Součástí bytu je užitečná šatna přímo v bytě a také komora na chodbě, kterou je možné využívat místo sklepa (zhruba 2m2). Celková rozloha bytu je 70m2 (včetně komory). Byt je vybaven kuchyňskou linkou s plynovým sporákem a el. troubou, lednicí i pračkou. V místě dobrá občanská vybavenost, obchody, školy, školky. Poplatky za služby činí 2100Kč/měsíc, tyto platby se ročně vyúčtovávají. Elektřina+ plyn jsou převedeny na nájemce. Byt je volný ihned. 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Vladimír Ovčarič

 

Moje životní krédo je „každý by měl dělat to co ho naplňuje a baví“. Zároveň  by každý měl mít čas i na osobní život, rodinu nebo koníčky. Pokud děláte něco, co vás baví a naplňuje, zkrátka to dobře dělat budete.

Při své práci rád využívám moderní technologie, rád hledám nové způsoby komunikace i propagace. V poslední době poznamenané koronavirem jsme začali plně využívat videokonferencí pro komunikaci s kolegy i klienty, pro školení a předávání informací. V propagaci nemovitostí používáme veškeré dostupné metody jako jsou videoprohlídky, 3D scany, natáčení dronem, přípravu nemovitosti s využitím home stagingu a další.

Spolu s týmem našich zkušených a profesionálních makléřů jsme schopni zprostředkovat prodej, koupi, nebo pronájem i té Vaší nemovitosti!


Vladimír Ovčarič

Kontaktní formulář