Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem 4+1, Praha 2

Hezký, světlý, zařízený byt 4+1 je situován ve 2. patře cihlového domu s výtahem v atraktivní lokalitě Prahy 2 - Nové Město. 

Popis nemovitosti

Hezký, světlý, zařízený byt 4+1 je situován ve 2. patře cihlového domu s výtahem v atraktivní lokalitě Prahy 2 - Nové Město. Prostorná vstupní hala, obývací pokoj, kuchyň, tři ložnice a dvě koupelny. V kuchyni je linka, lednice s mrazničkou, el. sporák se sklokeram. deskou, mikrovlná trouba, myčka a digestoř.. Součástí kuchyně je prostorný jídelní kout. V jedné koupelně je vana a ve druhé je sprch. kout.. Dále zde jsou dvě samostatné toalety. Na podlahách parkety a dlažba. Kabelová TV, SAT a připojení k internetu k dispozici. 
V blízkosti se nachází pravý břeh Vltavy, kde se koná mnoho kulturních událostí (Náplavka). Veškerá občanská vybavenost v okolí. Výborná dopravní dostupnost do centra města z tramvajové zastávky a stanice metra B Karlovo Náměstí, která se nachází 5 minut chůze od domu. Poplatky se hradí zvlášť, vratná kauce jedno měsíční nájemné. Volný od  Ihned.
Celková cena pronájmu bytu 31000Kč/1 měsíc.+ 4000Kč poplatky + záloha na el. energie a plyn (3.000Kč).
Kauce ve výši 1 měsíčního nájmu, tj. 24.000Kč.+ provize 20.000Kč

Fotogalerie

Vladimír Ovčarič

 

Moje životní krédo je „každý by měl dělat to co ho naplňuje a baví“. Zároveň  by každý měl mít čas i na osobní život, rodinu nebo koníčky. Pokud děláte něco, co vás baví a naplňuje, zkrátka to dobře dělat budete.

Při své práci rád využívám moderní technologie, rád hledám nové způsoby komunikace i propagace. V poslední době poznamenané koronavirem jsme začali plně využívat videokonferencí pro komunikaci s kolegy i klienty, pro školení a předávání informací. V propagaci nemovitostí používáme veškeré dostupné metody jako jsou videoprohlídky, 3D scany, natáčení dronem, přípravu nemovitosti s využitím home stagingu a další.

Spolu s týmem našich zkušených a profesionálních makléřů jsme schopni zprostředkovat prodej, koupi, nebo pronájem i té Vaší nemovitosti!


Vladimír Ovčarič

Kontaktní formulář