Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 2+kk Michle

Pronájem bytu 2+kk 42m2

Popis nemovitosti

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem bytu 2+kk o velikosti 42 m² + 4m2 balkon, v lokalitě Praha 10 - Michle. Byt se nachází v 3. patře hezkého domu s výtahem (novostavba). K bytu náleží i parkovací stání, které je součástí pronájmu. Byt bude k dispozici od 1.7.2021 a pronajímá se nevybavený. Po dohodě je zde možné nechat dvě skříně (jedna v předsíni a jedna v ložnici). Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a samostatného pokoje, do kterého se vchází z obývacího pokoje. Kuchyňský kout je vybaven plynovým sporákem s elektrickou troubou, dále také myčkou a lednicí. V koupelně je vana a WC. V předsíni je prostorná skříň a předsíňová stěna. Z obývacího pokoje je přístup na lodžii. Autobusová zastávka je v dosahu 7 minut pěšky. V blízkosti je nákupní centrum EDEN. Poplatky za služby činí 2600 Kč/ měsíc (včetně záloh na teplou vodu a topení) + elektřina okolo 800kc. Kauce je 13.500 Kč. Při podpisu smlouvy nájemník hradí první nájemné + služby a vratnou kauci ve výši jedné měsíční platby. Elektřina se převádí na nového nájemníka.

Fotogalerie

Vladimír Ovčarič

 

Moje životní krédo je „každý by měl dělat to co ho naplňuje a baví“. Zároveň  by každý měl mít čas i na osobní život, rodinu nebo koníčky. Pokud děláte něco, co vás baví a naplňuje, zkrátka to dobře dělat budete.

Při své práci rád využívám moderní technologie, rád hledám nové způsoby komunikace i propagace. V poslední době poznamenané koronavirem jsme začali plně využívat videokonferencí pro komunikaci s kolegy i klienty, pro školení a předávání informací. V propagaci nemovitostí používáme veškeré dostupné metody jako jsou videoprohlídky, 3D scany, natáčení dronem, přípravu nemovitosti s využitím home stagingu a další.

Spolu s týmem našich zkušených a profesionálních makléřů jsme schopni zprostředkovat prodej, koupi, nebo pronájem i té Vaší nemovitosti!


Vladimír Ovčarič

Kontaktní formulář