Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu Říčany

V exklusivním zastoupení klienta Vám zprostředkuji prodej rodinného domu s pozemkem v Říčanech.

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu Říčany

Nabízíme k prodeji dům v části města Říčany - Radošovice. Celková plocha pozemku včetně zastavěné plochy je zhruba 620 m2, s tím že zastavěná plocha a nádvoří tvoří 87 m2. Dům byl postavený před cca 80. léty a je vhodný ke kompletní rekonstrukci. Je napojený na městský vodovod a kanalizaci, na pozemku se nachází vlastní studna a žumpa. Vytápění přízemí je řešeno kotlem na tuhá paliva. Dům je podsklepený. Je zde nově vyvložkovaný komín, v přízemí jsou plastová okna, střecha nezatéká. Dispoziční řešení: přízemí – 3 místnosti, kuchyňský kout, koupelna a WC, 1.patro – 2 místnosti + menší místnost. Dále je zde a dřevěná přístavba, sloužící jako skladový prostor, dřevěná garáž a malý skleník. Zahrada je rovinatá, upravená. Město Říčany nabízí veškerou infrastrukturu pro pohodlný život – školy a školky, zdravotní středisko, obchody, služby, dětská hřiště a sportoviště. Skvělá dostupnost do Prahy jak autem, tak vlakem. 400m od domu je vlaková zastávka, 1km autobusová zastávka, cyklostezka, naučná stezka, park. Pomůžeme se zajištěním nejvýhodnějších úvěrů, kompletní servis při vyřizování úvěrů. Zkontaktujte mě a objednejte se na prohlídkový den 28. a 29.11.2020

Fotogalerie

Vladimír Ovčarič

 

Moje životní krédo je „každý by měl dělat to co ho naplňuje a baví“. Zároveň  by každý měl mít čas i na osobní život, rodinu nebo koníčky. Pokud děláte něco, co vás baví a naplňuje, zkrátka to dobře dělat budete.

Při své práci rád využívám moderní technologie, rád hledám nové způsoby komunikace i propagace. V poslední době poznamenané koronavirem jsme začali plně využívat videokonferencí pro komunikaci s kolegy i klienty, pro školení a předávání informací. V propagaci nemovitostí používáme veškeré dostupné metody jako jsou videoprohlídky, 3D scany, natáčení dronem, přípravu nemovitosti s využitím home stagingu a další.

Spolu s týmem našich zkušených a profesionálních makléřů jsme schopni zprostředkovat prodej, koupi, nebo pronájem i té Vaší nemovitosti!


Vladimír Ovčarič

Kontaktní formulář