Prodej bytu 3kk po rekonstrukci Praha 10 - Skalka

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji krásně zrekonstruovaný byt 3kk v Pražských Strašnicích ve čtvrtém patře bez výtahu.

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji krásně zrekonstruovaný byt 3kk v Pražských Strašnicích ve čtvrtém patře bez výtahu. Byt byl rekonstruovaný v první třetině roku 2019. Vše je zde nové včetně rozvodů vody a elektřiny. Velmi prostorná kuchyň spojená s obývacím pokojem, ze kterého je vstup na terasu s mimořádným výhledem do okolí. Na terasu lze vstoupit i z dětského pokoje (nyní slouží jako šatna). Rozlehlá manželská ložnice s okny na jižní stranu. V koupelně moderní sprchový kout, vedle koupelny šatna a WC s malým umyvadlem. Byt se bude prodávat formou aukce, kterou nyní připravujeme.

Fotogalerie

Vladimír Ovčarič

 

Moje životní krédo je „každý by měl dělat to co ho naplňuje a baví“. Zároveň  by každý měl mít čas i na osobní život, rodinu nebo koníčky. Pokud děláte něco, co vás baví a naplňuje, zkrátka to dobře dělat budete.

Při své práci rád využívám moderní technologie, rád hledám nové způsoby komunikace i propagace. V poslední době poznamenané koronavirem jsme začali plně využívat videokonferencí pro komunikaci s kolegy i klienty, pro školení a předávání informací. V propagaci nemovitostí používáme veškeré dostupné metody jako jsou videoprohlídky, 3D scany, natáčení dronem, přípravu nemovitosti s využitím home stagingu a další.

Spolu s týmem našich zkušených a profesionálních makléřů jsme schopni zprostředkovat prodej, koupi, nebo pronájem i té Vaší nemovitosti!


Vladimír Ovčarič

Kontaktní formulář