Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha

Prodej bytu 2+kk 47 m² Praha - Kbely

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízím ke koupi byt 2+kk v osobním vlastnictví o výměře 47m², který se nachází ve 3. NP panelového domu. Dům byl postaven v roce 2007 je bezbariérový a má plastová okna s orientací na západ. V bytě se nachází obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna a samostatné WC. V pokojích je položena laminátová podlaha, v koupelně, WC a na chodbě je dlažba. Vytápění a teplá voda jsou zajištěny plynovým kotlem umístěným v koupelně. Náklady spojené s užíváním bytu aktuálně vycházejí na 2.056 Kč+ energie. Dispozice nabízeného bytu: Obývací pokoj + KK: 23,33 m2 Ložnice: 11,8 m2 Koupelna: 3,68 m2 WC: 1,30 m2 Předsíň: 3,52 m2 Balkon: 3,36 m2 Parkování volně u domu. Ohledně možností financování hypotékou Vám ráda poradím. Před domem je společná zahrádka s altánkem a malým bazénkem, která vybízí k sousedskému posezení a relaxu. Dům se nachází v klidné lokalitě Prahy 9 - Kbely v docházkové vzdálenosti 5min. najdete novou Sportovní halu, ZŠ, MŠ. Pro volnočasové aktivity využijete lesopark Letňany, cyklistické stezky, procházky do nedalekého piknikového v Ekocentru Prales nebo můžete využít golfové hřiště, které je v blízkosti. Pro dopravní obslužnost lze využít blízké autobusové zastávky, které Vás dopraví např. na Nádraží Holešovice, Černý Most, Letňany.
 
 

Fotogalerie

Vladimír Ovčarič

 

Moje životní krédo je „každý by měl dělat to co ho naplňuje a baví“. Zároveň  by každý měl mít čas i na osobní život, rodinu nebo koníčky. Pokud děláte něco, co vás baví a naplňuje, zkrátka to dobře dělat budete.

Při své práci rád využívám moderní technologie, rád hledám nové způsoby komunikace i propagace. V poslední době poznamenané koronavirem jsme začali plně využívat videokonferencí pro komunikaci s kolegy i klienty, pro školení a předávání informací. V propagaci nemovitostí používáme veškeré dostupné metody jako jsou videoprohlídky, 3D scany, natáčení dronem, přípravu nemovitosti s využitím home stagingu a další.

Spolu s týmem našich zkušených a profesionálních makléřů jsme schopni zprostředkovat prodej, koupi, nebo pronájem i té Vaší nemovitosti!


Vladimír Ovčarič

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF