Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dům v Sušici

Prodej domu s prodejnou - obchod v Sušici nad Otavou

 

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme tuto cihlovou budovu na vlastním stavebním pozemku v Sušici nad Otavou. Pozemek parcelní číslo stavby 585, zastavěná plocha a nádvoří o výměře 253 m2, jehož součástí je víceúčelová stavba č.p. 244. Nemovitost je zapsána na listu vlastnictví č. 6370 pro k.ú. Sušice nad Otavou u Katastrálního úřadu pro Plzeňský kraj ‚ Katastrální pracoviště Klatovy. Budova není delší čas obývaná ani využívaná a je téměř kompletně vyklizená. Je odpojená elektřina a zastavený přívod vody (vše lze obnovit). Po technické stránce je stavba v pořádku, sedlová střecha zdravá a zdi suché. Na nemovitosti neváznou žádné dluhy, hypotéky ani zástavy.

Fotogalerie

Vladimír Ovčarič

 

Moje životní krédo je „každý by měl dělat to co ho naplňuje a baví“. Zároveň  by každý měl mít čas i na osobní život, rodinu nebo koníčky. Pokud děláte něco, co vás baví a naplňuje, zkrátka to dobře dělat budete.

Při své práci rád využívám moderní technologie, rád hledám nové způsoby komunikace i propagace. V poslední době poznamenané koronavirem jsme začali plně využívat videokonferencí pro komunikaci s kolegy i klienty, pro školení a předávání informací. V propagaci nemovitostí používáme veškeré dostupné metody jako jsou videoprohlídky, 3D scany, natáčení dronem, přípravu nemovitosti s využitím home stagingu a další.

Spolu s týmem našich zkušených a profesionálních makléřů jsme schopni zprostředkovat prodej, koupi, nebo pronájem i té Vaší nemovitosti!


Vladimír Ovčarič

Kontaktní formulář