Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+1, 75m2, Praha 4

Prodej bytu 3+1, 75m2, Praha 4

Popis nemovitosti

V exklusivním zastoupení nabízíme družstevní byt o velikosti 3+1 se splacenou anuitou ve vyhledávané městské části Prahy 4. Byt se nachází v 1.N.P panelového domu. Celková plocha bytu včetně lodžie a komory na patře je 75,24 m2.
Dispozice: vstup, vstupní chodba, samostatné WC, koupelna s vanou, obývací pokoj se vstupem na zasklenou lodžii, 1.ložnice, 2.ložnice. Byt po rekonstrukci, při které bylo vyzděno bytové jádro, zrekonstruovaná koupelna, udělána nová elektřina a podlahy.
Topení je zde ústřední, zdroj tepla a teplé vody dálkový. Panelový dům je po celkové revitalizaci (zateplená fasáda, rekonstruovaná střecha, nový vchod, plastová okna).

Velmi zajímavá, vyhledávaná lokalita v blízkém okolí s několika školami a mateřskými školkami, bio koupalištěm, tenisovými kurty, fotbalovým hřištěm ABC Braník a sportovní halou s kluzištěm.
V docházkové vzdálenosti je také obchodní centrum Novodvorská.
Prodávající si vyhrazuje právo zvýšení ceny v případě většího počtu zájemců.

3D scan

Fotogalerie

Vladimír Ovčarič

 

Moje životní krédo je „každý by měl dělat to co ho naplňuje a baví“. Zároveň  by každý měl mít čas i na osobní život, rodinu nebo koníčky. Pokud děláte něco, co vás baví a naplňuje, zkrátka to dobře dělat budete.

Při své práci rád využívám moderní technologie, rád hledám nové způsoby komunikace i propagace. V poslední době poznamenané koronavirem jsme začali plně využívat videokonferencí pro komunikaci s kolegy i klienty, pro školení a předávání informací. V propagaci nemovitostí používáme veškeré dostupné metody jako jsou videoprohlídky, 3D scany, natáčení dronem, přípravu nemovitosti s využitím home stagingu a další.

Spolu s týmem našich zkušených a profesionálních makléřů jsme schopni zprostředkovat prodej, koupi, nebo pronájem i té Vaší nemovitosti!


Vladimír Ovčarič

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF