Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 1+kk novostavba Praha 9

Prodej bytu 1+kk v novostavbě Praha 9

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji světlý byt 1+kk o podlahové ploše 31,6m2, s krásnou prostornou terasou (11,7m2) a sklepem (4,4m2) o celkové výměře 47,4m2 v Praze 9-Letňany. Byt je v osobním vlastnictví, nezatížený úvěrem, ihned k nastěhování. Je situován v přízemí novostavby v klidné ulici. Velkou výhodou bytu je prostorná terasa o výměře 11,7 m2. Daná lokalita má výbornou občanskou vybavenost a dopravní dostupnost, na metro autobusem je to pár minut. Hypotéka možná, rádi pomůžeme s vyřízením.

Fotogalerie

Vladimír Ovčarič

 

Moje životní krédo je „každý by měl dělat to co ho naplňuje a baví“. Zároveň  by každý měl mít čas i na osobní život, rodinu nebo koníčky. Pokud děláte něco, co vás baví a naplňuje, zkrátka to dobře dělat budete.

Při své práci rád využívám moderní technologie, rád hledám nové způsoby komunikace i propagace. V poslední době poznamenané koronavirem jsme začali plně využívat videokonferencí pro komunikaci s kolegy i klienty, pro školení a předávání informací. V propagaci nemovitostí používáme veškeré dostupné metody jako jsou videoprohlídky, 3D scany, natáčení dronem, přípravu nemovitosti s využitím home stagingu a další.

Spolu s týmem našich zkušených a profesionálních makléřů jsme schopni zprostředkovat prodej, koupi, nebo pronájem i té Vaší nemovitosti!


Vladimír Ovčarič

Kontaktní formulář