Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


ateliérový byt jarov

Ateliérový byt 1+kk

Popis nemovitosti

Ateliérový byt 1+kk 

Nabízíme nově zrekonstruovaný suterénní ateliérový byt 1+KK , který je možno využívat jako kancelář, ordinace, sklad, či na bydlení. Klidná rezidenční lokalita na Jarově. Nemovitost se vstupní chodbou, ze které je vstup do koupelny se sprchovým koutem a samostatného WC a do pokoje s kuchyňskou linkou. Kuchyňská linka včetně sklokeramické varné desky a digestoře, s možností napojení myčky. Vytápění a ohřev vody centrální. Volný ihned. K dispozici 2 byty. Více informací poskytne realitní makléřka.

Fotogalerie

Vladimír Ovčarič

 

Moje životní krédo je „každý by měl dělat to co ho naplňuje a baví“. Zároveň  by každý měl mít čas i na osobní život, rodinu nebo koníčky. Pokud děláte něco, co vás baví a naplňuje, zkrátka to dobře dělat budete.

Při své práci rád využívám moderní technologie, rád hledám nové způsoby komunikace i propagace. V poslední době poznamenané koronavirem jsme začali plně využívat videokonferencí pro komunikaci s kolegy i klienty, pro školení a předávání informací. V propagaci nemovitostí používáme veškeré dostupné metody jako jsou videoprohlídky, 3D scany, natáčení dronem, přípravu nemovitosti s využitím home stagingu a další.

Spolu s týmem našich zkušených a profesionálních makléřů jsme schopni zprostředkovat prodej, koupi, nebo pronájem i té Vaší nemovitosti!


Vladimír Ovčarič

Kontaktní formulář