Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


1+kk Hostivar

Prodej bytu 1+kk 42m2 Praha 10-Hostivař

Popis nemovitosti

Prodej bytu 1+kk 42m2 Praha 10-Hostivař

Nabízíme k prodeji světlý byt 1+kk o podlahové ploše 42m2 s krásným prostorným balkonem (4m2) o celkové výměře 46m2 v Praze 10-Hostivař. Byt je v osobním vlastnictví, situován ve 4.NP novostavby, nezatížený úvěrem, ihned k nastěhování. Výhodou je, že je k bytu možné využívat malé dětské hřiště, které je hned u domu a parkoviště, kde je dostatek parkovacích míst. Daná lokalita má výbornou občanskou vybavenost a dopravní dostupnost, na metro autobusem je to pár minut. Hypotéka možná, rádi pomůžeme s vyřízením. Prodávající si vyhrazuje právo zvýšení ceny v případě většího počtu zájemců.

Fotogalerie

Vladimír Ovčarič

 

Moje životní krédo je „každý by měl dělat to co ho naplňuje a baví“. Zároveň  by každý měl mít čas i na osobní život, rodinu nebo koníčky. Pokud děláte něco, co vás baví a naplňuje, zkrátka to dobře dělat budete.

Při své práci rád využívám moderní technologie, rád hledám nové způsoby komunikace i propagace. V poslední době poznamenané koronavirem jsme začali plně využívat videokonferencí pro komunikaci s kolegy i klienty, pro školení a předávání informací. V propagaci nemovitostí používáme veškeré dostupné metody jako jsou videoprohlídky, 3D scany, natáčení dronem, přípravu nemovitosti s využitím home stagingu a další.

Spolu s týmem našich zkušených a profesionálních makléřů jsme schopni zprostředkovat prodej, koupi, nebo pronájem i té Vaší nemovitosti!


Vladimír Ovčarič

Kontaktní formulář